Özsel İş Güvenliği
Yangın söndürme sistemleri, alarm sistemleri ve iş güvenliği ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
İş Güvenliği Teçhizatları.
Karbondioksitli, köpüklü ve tozlu yangın sündürüceler. Yangın söndürücü aksesuraları.

Draeger Polytron 3000

Draeger Polytron 3000   Basit montaj ve kolay kullanım özelliklerinin yanında yüksek ölçüm kalitesi sağlayan kendinden güvenli Polytron 3000 gaz dedektörü, endüstriyel ortamlarda toksik gazları ve oksijeni ölçmek için ideal bir çözümdür. 

 

Basit ve hızlı kurulum

Dräger Polytron 3000, elektronik dedektör aksamı ve montaj modülü olmak üzere iki parçadan oluşmaktadır. Montaj Modülü, kurulum yapılacak sahaya önceden monte edilip elektrik kabloları bağlanabilir ve dedektör devreye alınana kadar özel koruyucu kapağı ile toz ve yağmurdan korunabilir. Devreye alma esnasında, koruyucu kapak çıkarılarak Dräger Polytron 3000 elektronik dedektör aksamı Montaj modülüne basitçe yerleştirilir ve montaj modülü kenarlarında bulunan hızlı kilitleme mekanizması ile sabitlenir. Uygun DrägerSensör'ün Polytron 3000 dedektörüne takılmasının ardından sistem çalıştırılmaya hazırdır.

Kullanım ve Bakım kolaylığı

Polytron 3000'in kullanımı ve bakımı kolaydır. Test edilmiş ve kendini kanıtlamış DrägerSensor, tüm kalibrasyon bilgilerini içeren bir entegre veri belleğiyle donatılmıştır. İstenirse, Dräger Polytron 3000 önceden kalibre edilmiş sensörün kalibrasyon verilerini kullanabilir veya sahada Dräger Polytron 3000 dedektörünün üzerinde iken kalibre edilebilir.

Geniş uygulama alanları

Eşsiz Elektro Magnetik Uyumluluk (EMC) özelliği ve farklı montaj seçenekleri sayesinde, Dräger Polytron 3000, kimya endüstrisinden yarı iletken endüstrisine kadar çok değişik uygulama alanlarına uygundur.

Patlama Koruması

Dünya çapında kabul gören ATEX, IECEx, UL, CSA onayları ve tozlu-Ex-Bölge (Zone 22). Sıcaklık aralığı: -40 ila +65°C. Koruma sınıfı (IP66/67)

Özsel İş Sağlığı, İş Güvenliği ve Yangın Söndürme Sistemleri
copyright © 2013