Özsel İş Güvenliği
Yangın söndürme sistemleri, alarm sistemleri ve iş güvenliği ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
İş Güvenliği Teçhizatları.
Karbondioksitli, köpüklü ve tozlu yangın sündürüceler. Yangın söndürücü aksesuraları.

Draeger Polytron 3500

Draeger Polytron 3500 Yarı iletken endüstrisi için uzman: Dräger Polytron 3500, ortam havasındaki NF3 ve perflorlu C4F6 ve C5F8 gibi toksik gazların kesintisiz olarak izlenmesine yönelik bir piroliz cihazıdır. Cihazda, örnek alma, işleme ve analiz gibi gerekli tüm fonksiyonlar tek bir muhafaza içerisinde bulunur.

 

Seçici ölçüm

Piroliz fırınının içindeki uygun sıcaklık, uygun bir sensörle bir araya geldiğinde azot triflorit NF3 veya C4F6, C5F8 gibi florlu/klorlu organik bileşiklerin ve diğer PFC'lerin seçici olarak ölçülmesini sağlar.

Kolay kullanım

Piroliz cihazı neredeyse hiçbir çalıştırma ayarı gerektirmez. 4 ila 20 mA çıkış sinyali, ek özel durum sinyalleriyle birlikte, sinyalin daha fazla işlenmesi için başka bir sisteme basit bir şekilde bağlanabilir.

Basit ve hızlı kurulum

Zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan iki bileşenli konsept, bir bağlantı istasyonundan ve bir ana üniteden oluşur. Bağlantı istasyonu, önceden elektronik olarak bağlanabilir. Devreye alınma sırasında, Dräger Polytron 3500 ana ünitesi bir hızlı kilitleme mekanizması ve boru bağlantılarıyla bağlantı istasyonuna takılır.

Güvenilir ölçümler

Elektronik tasarımdaki teknolojik ilerlemeler ve kalkanlı bir tam metal muhafazanın kullanılması, Dräger'in RFI'ye üstün dayanımı olan bir dedektör sunmasını sağlar. Basit bir tasarım ve pompalar ve piroliz fırını için sağlam bileşenlerin kullanılması, güvenilir ve uzun süreli bir çalıştırmanın temelini oluşturur. Son derece gelişmiş dahili akış sistemi de, 0,5 l/dakikadan 1,5 l/dakikaya kadar normal bir akışın müdahale olmadan ölçülmesini sağlar. 

Özsel İş Sağlığı, İş Güvenliği ve Yangın Söndürme Sistemleri
copyright © 2013