Özsel İş Güvenliği
Yangın söndürme sistemleri, alarm sistemleri ve iş güvenliği ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
İş Güvenliği Teçhizatları.
Karbondioksitli, köpüklü ve tozlu yangın sündürüceler. Yangın söndürücü aksesuraları.

Draeger Polytron 7500

Draeger Polytron 7500   Dräger Polytron 7500, ortam havasındaki toksik gazların ve halojenli karbonların kesintisiz olarak izlenmesine yönelik bir piroliz cihazıdır. Cihaz, örnek alma, işleme ve analiz gibi gerekli tüm fonksiyonları içerir. 

 

Güvenilir ölçümler

Piroliz fırının içindeki uygunluk sıcaklık, uygun bir sensörle bir araya geldiğinde azot triflorit NF3 veya C4F6, C5F8 gibi florlu/klorlu organik bileşiklerin ve diğer PFC'lerin seçici olarak ölçülmesini sağlar. Gelişmiş elektronik tasarım ve siperlikli tam metal muhafaza, müdahale olmaksızın çalıştırılmayı sağlar.

Kolay kullanım

Büyük grafik ekrandaki resimler ve metinler, cihazın durumunu gösterir ve kullanıcıyı kalibrasyon ve konfigürasyon işlemlerinde yönlendirir. Kullanıcılarla işbirliği içinde geliştirilen parola korumalı yeni yazılım menüsü son derece kolay kullanımlıdır. Cihaz üzerindeki üç düğme, çok çeşitli menü fonksiyonları açmaya yeterlidir.

Yazılım seçenekleri

Üç opsiyonel yazılım usb kiti, sensör testleri, sensör tanıları ve veri kaydedici gibi farklı fonksiyonlar cihaza ilk konfigürasyonda ya da sonradan yerleştirilebilir.

Değişik iletişim arabirimleri

Analog 4 ila 20 mA sinyaline ek olarak, bir HART®-Fieldbus da mevcuttur. LONWORKS® seçeneğiyle, Dräger Polytron 7500, herhangi bir LONWORKS® sistem mimarisine entegre edilebilir.

Gaz örnekleme

Piroliz cihazı, iki dahili pompayla ve iki bağımsız elektronik akış monitörüyle donatılmıştır. Bir pompa, gaz örneğini Polytron 7500'e verir. İkinci pompa da, fırına ve sensöre sabit akış sağlar. Bir tüp akış sensörü, düzgün çalıştırma için hızlı görsel geri bildirim sağlar.

Röle modülü

Dräger Polytron 7500, iki gaz alarmı ve bir hata rölesiyle bağımsız bir ünite olarak kullanılabilmesi için bir röle modülüyle donatılabilir.

Özsel İş Sağlığı, İş Güvenliği ve Yangın Söndürme Sistemleri
copyright © 2013