Özsel İş Güvenliği
Yangın söndürme sistemleri, alarm sistemleri ve iş güvenliği ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
İş Güvenliği Teçhizatları.
Karbondioksitli, köpüklü ve tozlu yangın sündürüceler. Yangın söndürücü aksesuraları.

Draeger Polytron IR CO2

Draeger Polytron IR CO2   Kesintisiz ölçüm: Gaz detektörü Dräger Polytron IR CO2, ortam havasındaki karbondioksit konsantrasyonunu izler. 

 

Farklı versiyonlar

Gaz detektörünün üç farklı versiyonu mevcuttur: Klavye ve LCD ekranlı standart bir versiyon, klavyesiz ve sabit bir ekran ünitesi olarak bağlanacak bir LC ekranlı versiyon ve bir avuç içi terminali bağlanacak konnektörlü versiyon. Bakım, cihaz zor bir pozisyonda olsa bile gerçekleştirilebilir.

Kapsamlı patlama koruması

Polytron IR CO2 versiyonları, patlama tehlikesi bulunan alanlarda kullanılmaya uygundur ve 94/9/EC (ATEX 95) Yönergesine uygun olarak II 2G onaylıdır; bu sayede, Zone 1 ve 2'de kullanılabilir.

Önleyici bakım

Optik sistem kirlendiğinde, cihaz, 4 mA değerinin altında ayarlanabilir bir bakım sinyalini, ölçüm sinyalini bozmadan kontrol paneline iletir. Bu sayede, ölçüm sisteminin kullanılabilirliğini artırmak için hızlı karşı önlemler alınabilir.

Sağlam gövde yapısı

Darbelere dayanıklı dedektör mahfazası, fiberglas takviyeli polyester içerir. Sensör gövdesi paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Isıtmalı optik yapısı ve IP 65 su ve toz dayanım seviyesi ile, en zorlu çevre koşullarında bile Polytron IR CO2, optimum fonksiyonel güvenlik ve sistem kullanılabilirliği sunar.

Özsel İş Sağlığı, İş Güvenliği ve Yangın Söndürme Sistemleri
copyright © 2013