Özsel İş Güvenliği
Yangın söndürme sistemleri, alarm sistemleri ve iş güvenliği ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
İş Güvenliği Teçhizatları.
Karbondioksitli, köpüklü ve tozlu yangın sündürüceler. Yangın söndürücü aksesuraları.

Draeger Polytron IR N2O

Draeger Polytron IR N2O   Güvenilir ve kesin: Dräger Polytron IR N2O, ortam havasındaki azot oksidi sürekli olarak izlemek için kullanılan bir gaz detektörüdür. Tam ölçüm aralığı 300 ila 1000 ppm arasında yapılandırılabilir.

 

Farklı versiyonlar

Verici iki versiyon halinde mevcuttur: Klavye ve LC ekranlı standart bir versiyon, klavyesiz ve monitörsüz ve bunların yerine bir avuç içi terminal bağlanacak konektörlü versiyon. Bu sayede bakım ve kalibrasyon, cihaz zor bir pozisyonda olsa bile kolayca gerçekleştirilebilir.

Çapraz duyarlılık yoktur

Ölçüm prensibi, sadece N2O'ye özgü olan bir kızılötesi ölçüm dalga boyuna dayanır ve bu sayede, verici NO, NO2, SO2, CO veya su buharlarıyla çapraz duyarlılığa girmez. Özellikle %1 hacme kadar CO2 konsantrasyonları, 30 ppm'den düşük sıfır noktası dalgalanmalarına neden olurlar.

Önleyici bakım

Optik sistem kirlendiğinde, cihaz, yapılandırılabilir bir bakım isteği sinyalini, ölçüm kalitesini bozmadan verir. Bu sayede, ölçüm sisteminin kullanılabilirliğini artırmak üzere karşı önlemler alınabilir.

Optimum sistem çözümü

Darbelere dayanıklı verici mahfazası, elektrik ileten, fiberglas takviyeli polyester içerir. Uygun bir 4 ila 20 mA merkezi kontrol ünitesiyle birleştirildiğinde Polytron IR N2O verici, optimum fonksiyonel güvenlik ve sistem kullanılabilirliği sunar.

Özsel İş Sağlığı, İş Güvenliği ve Yangın Söndürme Sistemleri
copyright © 2013