Özsel İş Güvenliği
Yangın söndürme sistemleri, alarm sistemleri ve iş güvenliği ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.
İş Güvenliği Teçhizatları.
Karbondioksitli, köpüklü ve tozlu yangın sündürüceler. Yangın söndürücü aksesuraları.

ML-4218

ML-4218   ML-4218 serisi konvansiyonel gaz alarm santralları ML-4218 serisi, yüksek ve kararlı bir çalışma performansına sahip, modern dış görünümlü, programlanabilir ve yüzey montaj üretim teknolojisi ile üretilen gaz alarm santrallarıdır

 

Gaz alarm santralı özellikleri

Ayarlanabilir siren gecikme süreleri


Her bir algılama bölgesi için
gaz ve hata LED’leri


Süpervize konvansiyonel bölge girişleri ve siren çıkışları


Santrala izinsiz müdahaleleri engellemek için erişim seviyesi şifreleri


Uzaktan kontrol imkanı


Gaz alarmının kilitlemeli
olarak seçilebilmesi


Bölgelerin devre dışı bırakılabilmesi ve test edilebilmesi


Bölgelere giriş gecikmesi verebilme

 

 

Gaz alarm santralı gaz dedektörlerinin algıladığı her iki seviyeyide gösterir. 1. seviye gaz alarmı için gaz alarm bölge ledleri kesikli yanarken, 2. seviye gaz alarmı için gaz alarm bölge ledleri sürekli yanar.
Gaz alarm bölgelerinden gelebilecek 2 seviyeli gaz alarm sinyalinin her biri için ayrı ayrı röle çıkışları vardır. Toplam 8 bölge için 16 röle çıkışı vardır.
Santral ön yüzünde bulunan 2x16 karakterli LCD ekran ve LED göstergeler ile santral çalışma durumu detaylı bir şekilde izlenebilir.
Gaz alarm santralında, farklı cihazları kontrol edebilmek ve diğer sistemlere işaret gönderebilmek için kuru kontak röle çıkışları (hata rölesi, 1. alarm rölesi ve 2. alarm rölesi) mevcuttur.
Santralın bazı özellikleri, uzaktan kontrol girişleri sayesinde uzaktan kontrol edilebilir. Bu girişler kullanılarak, sistem alarm konumuna geçirilebilir, alarm durumu iptal edilebilir, sistem hata durumuna geçirilebilir ve sistem resetlenebilir.

Özsel İş Sağlığı, İş Güvenliği ve Yangın Söndürme Sistemleri
copyright © 2013